Penzion Slunovrat

Penzion Slunovrat

Slunovrat je citlivě zrekonstruovaná usedlost, která má celkem 6 apartmánů a 4 pokoje.

Koupelny s vanou, wc u každého apartmánu nebo pokoje jsou samozřejmostí. 

Velikost apartmánů i pokojů je nadstandartní a jsou vhodné pro ubytování rodin i s více dětmi.

Va Slunovratu máme společenské prostory,  restauraci pro ubytované a prostory k multimediálním přednáškám. 

Slunovrat, zrekonstruovaný v letech 2007 a 2014, Vám nabízí tyto typy apartmánů a pokojů: 

Rodinné čtyřlůžkové a pětilůžkové apartmánydvoupokojové apartmány, které nabízejí oddělený dvoulůžkový pokoj pro rodiče a samostatný pokoj pro děti, plus pokojík na hraní pro děti a obyvatelnou kuchyň. Kuchyň  je vybavená dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou deskou, ledničkou, varnou konvicí, nádobím a mikrovlnou troubou. Samozřejmostí v apartmánu je vlastní prostorné sociální zařízení - WC, koupelna s vanou. Tyto apartmány jsou natolik prostorné, že není problém přidat přistýlky dle vašich potřeb. Postýlku dodáme. Čísla těchto apartmánů jsou 1, 4, 7, 8 a 9.

Čtyřlůžkové rodinné pokoje - čtyřlůžkový pokoj s vlastní kuchyní, která je vybavená dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou deskou, ledničkou, varnou konvicí, nádobím a mikrovlnou troubou. Pokoje mají prostorné sociální zařízení - WC, koupelnu s vanou a jsou ideální  pro rodiče s dětmi. Čísla těchto pokojů jsou 3 a 10.

Dvoulůžkové pokoje - dvoulůžkový pokoj s vlastní kuchyní, která je vybavená dvouplotýnkovou sklokeramickou varnou deskou, ledničkou, varnou konvicí, nádobím a mikrovlnou troubou. Pokoje mají prostorné sociální zařízení - WC, koupelnu s vanou. Tyto dvoulůžkové pokoje jsou ideální pro dvojice,  Čísla těchto pokojů jsou 2, 5 a 6.

Definice kvality ubytování dle mezinárodního standartu:

  • Apartmán – ubytování ve více oddělených ložnicích, které jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem a mají i možnost umístění přistýlky.
  • Pokoj - jde o dvoulůžkový pokoj, ve kterém se pohodlně ubytují dva dospělí.
  • Rodinný pokoj – jde o větší čtyřlůžkový pokoj, ve kterém se pohodlně ubytují dva dospělí a dvě děti.

Pro prohlídku jednotlivých apartmánů a koupelen v penzionu navštivte stránky pokoje a prostory ve Slunovratu.

Pozemek okolo obou objektů má plochu 14 000 m2, ohniště, parkoviště pro ubytované. V letních měsících je na zahradě bazén.

Pokud se po prostudování naší nabídky rozhodnete pro ubytování ve Slunovratu, můžete pro rezervaci použít formulář rezervace ubytování a nebo nám napsat montanaatmontana-trekking [dot] cz (mail) případně telefonovat na mobil 603 165 256.

Další možnosti kontaktu s námi získáte v rámci kontaktních informací.